Studia podyplomowe dla nauczycieli w zakresie etyki i filozofii w szkole

Studia Podyplomowe dla Nauczycieli w Zakresie Etyki i Filozofii w Szkole

Informacja dla wszystkich zainteresowanych nauką w naszym Studium:

Szanowni Państwo,

ponieważ zaistniała konieczność dokonania zmian w Programie Studium, co między innymi spowodowane jest tym, że w pewnej części liczba naszych pracowników zmniejszyła się, pragniemy poinformować Państwa, że trwają prace nad nowym kształtem programu zajęć oraz obsady kadrowej. Planujemy przygotowanie wszystkiego w ten sposób, żeby studia w naszej Placówce móc zaoferować Państwu z początkiem nowego roku akademickiego. W odpowiednim czasie poinformujemy wszystkich chętnych o zaktualizowanej ofercie dydaktycznej oraz terminach i miejscu składania wymaganych dokumentów. Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy. Prosimy o cierpliwość. Na ewentualne pytania odpowiem Państwu osobiście. Gdyby powstała taka potrzeba, proszę o kontakt pod wskazanymi adresami email:

tomasz.steglinski@uni.lodz.pl lub beata.prominska@uni.lodz.pl

albo pod telefonem: (0-42) 635-61-30