Konferencja: Filozofia jako poszukiwanie podstaw. Profesor Jerzy Perzanowski in memoriam PDF Drukuj Email

W dniach 28-29 V 2010 w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź, ul. Kopcińskiego 16/18, s. 16, I p., odbyła się piąta już doroczna konferencja poświęcona kwestiom filozofii teoretycznej. Wystąpienia uczestników zadedykowo pamięci zmarłego przed rokiem Profesora Jerzego Perzanowskiego, który brał udział w pracach wcześniejszych edycji konferencji, a ponadto był Kolegą i Nauczycielem niejednego spośród uczestników.

Organizatorami byli prof. nadzw. dr hab. Marek Rosiak, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i dr Piotr Żuchowski (Sekretarz konferencji), Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Katedra Logiki i Metodologii Nauk.

Pobierz program konferencji