Pracownicy Katedry Filozofii Współczesnej

dr hab. Bogdan Banasiak, prof. UŁ

Pok. 309 • tel. • e-mail: bogdan.banasiak@uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop naukowy
http://bb.ph-f.org/

dr Marcin Bogusławski

Pok. 313 • tel. 635-61-42 • e-mail: marcin.boguslawski@uni.lodz.pl
Konsultacje: środa 10.30-12.00 (do końca września 2022 r.)
http://marcinboguslawskii.manifo.com

dr Aleksander Gemel

Pok. 310 • tel. • e-mail: aleksander.gemel@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 10.00-11.30

dr hab. Witold Glinkowski, prof. UŁ

Pok. 310 • tel. 42 635 61 16 • e-mail: witold.glinkowski@uni.lodz.pl / nuemr tel. kom. 508-084-712
Konsultacje: wt. 11.45-12.30

dr hab. Paweł Grabarczyk

Pok. 310 • tel. 42 635 61 16 • e-mail: pagrab@gmail.com
Konsultacje: pon. 9.00-11.00 (on-line na platformie Teams po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym)
http://www.pawelgrabarczyk.net

dr hab. Małgorzata Kwietniewska, prof. UŁ

Pok. 309 • tel. 42 635 61 37 • e-mail: małgorzta.kwietniewska@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 13.30-15.00
http://www.filozof.uni.lodz.pl/prac/mk/mk.htm

dr hab. Krzysztof Matuszewski, prof. UŁ

Pok. 309 • tel. 42 635 61 37 • e-mail: krzysztof.matuszewski@filhist.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 15.30-17.00

dr Dawid Misztal

Pok. 313 • tel. 42 635 61 42 • e-mail: dawid.misztal@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 13.30-15.00

dr hab. Paweł Pieniążek, prof. UŁ

Kierownik Katedry Filozofii Współczesnej

Pok. 314 • tel. 42 635 61 37 • e-mail: pawel.pieniazek@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 8.30-10.00

prof. dr hab. Aldona Pobojewska

Pok. 310 • tel. 42 635 61 16 • e-mail: aldona.pobojewska@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 11.00-11.45
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/ap/

dr hab. Tomasz Sieczkowski, prof. UŁ

Pok. 313 • tel. 42 635 61 42 • e-mail: tomasz.sieczkowski@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 10.00-11.30
http://www.boringacademics.manifo.pl

prof. dr hab. Barbara Tuchańska (professor emeritus)

Pok. 314 • tel. 42 635 61 39 • e-mail: barbara.tuchanska@filhist.uni.lodz.pl
Konsultacje: Emeritus
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/bt/BT.htm