Pracownicy Katedry Logiki i Metodologii Nauk

dr hab. Janusz Ciuciura, prof. UŁ

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: janusz.ciuciura@uni.lodz.pl
Konsultacje: czw. 12.00-13.30

prof. dr hab. Andrzej Indrzejczak

Kierownik Katedry Logiki i Metodologii Nauk

Pok. 321 • tel. 42 635 61 31 • e-mail: andrzej.indrzejczak@uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 16.00-17.30
http://filozof.uni.lodz.pl/~aindrzejczak

dr hab. Janusz Kaczmarek, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: janusz.kaczmarek@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 12.45-13.45; śr. 11.15-12.00; w dowolnym czasie na Teams po uprzednim uzgodnieniu ze strony studenta/studentki

prof. dr hab. Ryszard Kleszcz

Pok. 322 • tel. 42 635 61 38 • e-mail: ryszard.kleszcz@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 12.00-13.30
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/rk

dr Nils Kurbis

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: nils.kurbis@filhist.uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop

dr hab. Janusz Maciaszek, prof. UŁ

Dyrektor Instytutu Filozofii, Koordynator ERASMUS dla kierunku Filozofia

Pok. 305A/115A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: januszm@uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 10.30-12.00; śr. 11.45-12.45

prof. dr hab. Grzegorz Malinowski (professor emeritus)

Pok. 321 • tel. (42) 635 61 30 • e-mail: grzegorz.malinowski@uni.lodz.pl
Konsultacje: emeritus
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/gm/

dr hab. Marek Nowak, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: marek.nowak1@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 12.00-13.30
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/mn

prof. dr hab. Marek Rosiak

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: rosiak@uni.lodz.pl
Konsultacje: czw. 15.15-16.45

dr Dorota Rybarkiewicz

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: dorota.rybarkiewicz@filhist.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 10.30-12.00

dr Michał Zawidzki

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: michal.zawidzki@filhist.uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop naukowy
http://filozof.uni.lodz.pl/~zawidzki