Pracownicy Katedry Logiki i Metodologii Nauk

dr Janusz Ciuciura

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: janciu@uni.lodz.pl
Konsultacje: czw. 11.30-13.30

dr Szymon Frankowski

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: frankowski@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 11.00-13.00

prof. dr hab. Andrzej Indrzejczak

Kierownik Katedry Logiki i Metodologii Nauk

Pok. 321 • tel. 42 635 61 31 • e-mail: indrzej@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pt. 15.30-16.30
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/ai

dr hab. Janusz Kaczmarek, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: kaczmarek@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 12.00-13.00

prof. dr hab. Ryszard Kleszcz

Pok. 322 • tel. 42 635 61 38 • e-mail: kleszcz@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 14.00-15.00
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/rk

dr hab. Janusz Maciaszek, prof. UŁ

Dyrektor Instytutu Filozofii, Koordynator ERASMUS dla kierunku Filozofia

Pok. 305A/115A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: januszm@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 10.00-12.00 (115A)

dr hab. Marek Nowak, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: marnowak@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 12.00-13.00
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/mn

dr hab. Marek Rosiak, prof. UŁ

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: rosiak@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 17.00-18.00

dr Dorota Rybarkiewicz

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: rybarkiewicz@wp.pl
Konsultacje: urlop

dr Michał Zawidzki

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: zawidzki@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 12.00-14.00