Pracownicy Katedry Logiki i Metodologii Nauk

dr Janusz Ciuciura

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: janusz.ciuciura@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 13.30 -15.00

prof. dr hab. Andrzej Indrzejczak

Kierownik Katedry Logiki i Metodologii Nauk

Pok. 321 • tel. 42 635 61 31 • e-mail: indrzej@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon.15.30-17.00
http://filozof.uni.lodz.pl/~aindrzejczak

dr hab. Janusz Kaczmarek, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: kaczmarek@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 11.15-12.00 i 15.15-16.00

prof. dr hab. Ryszard Kleszcz

Pok. 322 • tel. 42 635 61 38 • e-mail: kleszcz@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop naukowy
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/rk

dr hab. Piotr Łukowski, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: piotr.lukowski@uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 14.00-16.00

dr hab. Janusz Maciaszek, prof. UŁ

Dyrektor Instytutu Filozofii, Koordynator ERASMUS dla kierunku Filozofia

Pok. 305A/115A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: januszm@uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 9.30-12.00

dr hab. Marek Nowak, prof. UŁ

Pok. 304 • tel. 42 635 61 32 • e-mail: marnowak@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop naukowy
http://filozof.uni.lodz.pl/prac/mn

dr hab. Marek Rosiak, prof. UŁ

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: rosiak@uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 10.30-12.00

dr Dorota Rybarkiewicz

Pok. 305A • tel. 42 635 61 34 • e-mail: dorota.rybarkiewicz@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 10.00-11.30

dr Michał Zawidzki

Pok. 305 • tel. 42 635 61 33 • e-mail: zawidzki@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 11.45-13.45
http://filozof.uni.lodz.pl/~zawidzki