Pracownicy Katedry Etyki

dr Katarzyna de Lazari-Radek

Pok. 315 • tel. (42) 635 61 45 • e-mail: katarzyna.delazari@uni.lodz.pl
Konsultacje: czw. 10.00-12.00

dr hab. Marek Gensler, prof. UŁ

Pok. 301 • tel. 42 6356115 • e-mail: mgensler@uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 11.45-13.15

dr Agnieszka Gralińska-Toborek

Pok. 317 • tel. 42 635 61 28 • e-mail: agnieszka.gralinska@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: wt. 12.00-13.30

dr hab. Andrzej M. Kaniowski, prof. UŁ

Kierownik Katedry Etyki

Pok. 302 • tel. (42) 635 61 46 • e-mail: maciek@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: śr. 17.00-19.00

dr Wioletta Kazimierska-Jerzyk

Pok. 317 • tel. 42 635 61 28 • e-mail: wioletta.kazimierska@uni.lodz.pl
Konsultacje: pt. 12.00-13.30
http://wiolettakazimierska-jerzyk.manifo.com

dr Krzysztof Kędziora

Z-ca Dyrektora Instytutu Filozofii

Pok. 315 • tel. 42 635 61 45 • e-mail: krzysztof.kedziora@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: Urlop naukowy

dr Monika Mansfeld

Pok. 301 • tel. 42 635 61 15 • e-mail: monika.mansfeld@uni.lodz.pl
Konsultacje: po uzgodnieniu @

dr Joanna Miksa

Pok. 315 • tel. 42 635 61 45 • e-mail: joanna.miksa@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 9.30-11.00

mgr Bartosz Pokorski

Pok. pok.315 • tel. • e-mail: bartosz.pokorski@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 9.00-11.00

dr Agnieszka Rejniak-Majewska

Pok. 317 • tel. 42 635 61 28 • e-mail: agnieszkarejniak@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 12.00-13.30

mgr Artur Starnowski

Pok. pok. 316 • tel. • e-mail: artur.starnowski@filozof.uni.lodz.pl
Konsultacje: pon. 15.30-17.00