Szanowni Państwo,
W dniu 26.11.2018 r. (poniedziałek) o godz. 11.45-12.00 w sali nr 6 w  budynku Instytutu Archeologii, przy ul. Narutowicza 65 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Studium Języków Obcych, który zapozna Państwa z  założeniami Uchwały Senatu UŁ nr 458 oraz wyjaśni zasady rozwiązania testu językowego.

Podobnie jak w ubiegłym roku Studium Języków Obcych przygotowało test diagnostyczny określający poziom znajomości i umiejętności posługiwania się nowożytnym językiem obcym dla wszystkich studentów studiów I-go stopnia. Platforma cyfrowa z umieszczonym na niej testem będzie aktywna od 5 listopada 2018 r. do 7 stycznia 2019 r.

W roku akademickim 2018/2019 studenci będą pobierać deklaracje językowe po rozwiązaniu testu językowego na platformie cyfrowej, które złożą w Dziekanacie. Deklaracje będą również dostępne na stronach internetowych Wydziałów.